ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: पासवर्ड

en: You must enter a valid e-mail address.
hi: वैध ईमेल पता लिखना जरूरी है

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Confirm password
hi: पासवर्ड सुनिश्चित करें
