ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: You must enter a valid e-mail address.
hr: Morate upisati važeću e-mail adresu.

en: E-mail address
hr: E-mail adresa

en: Confirm password
hr: Potvrdi lozinku
