ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Username
id: Nama anggota

en: Password
id: Sandi

en: You must enter a valid e-mail address.
id: Anda harus memasukkan alamat email yang benar.

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Confirm password
id: Konfirmasi sandi
