ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ka: ელფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: E-mail address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: Confirm password
ka: პაროლის დადასტურება
