ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Confirm password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់
