ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ
