ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: You must enter a valid e-mail address.
ku: پێویستە ئیمێلێکی درووست پڕبکەیتەوە.

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Confirm password
ku: دووبارە وشەنهێنی
