ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Countries
lv: Valstis

en: Saved addresses
lv: Saglabātās adreses

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lv: Pasūtījuma informācija tiks nosūtīta uz jūsu lietotāja kontā norādīto e-pasta adresi.

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi šim pasūtījumam, vai <a href="!url">uzklikšķiniet šeit,</a> lai pieslēgtos sistēmai.

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: Confirm password
lv: Apstiprināt paroli

en: The e-mail address did not match.
lv: E-pasta adreses nesakrīt.

en: Enter your billing address and information here.
lv: Ievadiet maksātāja adresi un apmaksas informāciju.

en: No countries found.
lv: Nav valstis.
