ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Confirm password
my: အထက်ပါ စကားဝှက်ကို ထပ်မံထည့်သွင်း အတည်ပြုပါ။
