ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: U moet een geldig e-mailadres opgeven.

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Phone
nl: Telefoon

en: Address
nl: Adres

en: Countries
nl: Landen

en: Saved addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Apply to order
nl: Pas toe op bestelling

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
nl: De bestellingsinformatie zal worden opgestuurd naar het e-mailadres hieronder.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
nl: <b>E-mailadres:</b> @email (<a href="!url">bewerken</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
nl: Voer een geldig e-mailadres in voor deze bestelling of <a href="!url">klik hier</a> om in te loggen met een bestaand account en terug te keren om af te rekenen.

en: Confirm e-mail address
nl: Bevestig e-mailadres

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Passwords must match to proceed.
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen voordat u verder kunt.

en: New account details
nl: Gegevens van het nieuwe account

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
nl: <b>Optioneel.</b> Nieuwe klanten kunnen accountgegevens opgeven. Wij zullen deze voor u invullen indien u geen gegevens opgeeft.

en: The e-mail address did not match.
nl: De e-mailadressen komen niet overeen.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
nl: Er bestaat al een account voor uw e-mailadres. De nieuw ingevoerde gegevens zullen worden genegeerd.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
nl: De gebruikersnaam  %name is al bezet. Kies een andere naam, of laat het veld leeg om uw e-mailadres als gebruikersnaam te gebruiken.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen, probeer het nogmaals.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuwe gebruikersnaam te kiezen.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuw wachtwoord te kiezen.

en: New account details help message
nl: Hulpbericht bij de gegevens van het nieuwe account

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
nl: Voer het hulpbericht in dat getoond wordt bij de invoervelden tijdens het aanmaken van een nieuw account.

en: Enter your billing address and information here.
nl: Voer uw factuuradres en overige informatie hier in.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
nl: Er heeft een fout plaatsgevonden bij het verwerken van uw order. Deze fout verhindert momenteel het afronden van de order. Neem contact met ons op en we zullen zo spoedig mogelijk het probleem verhelpen.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
nl: Een lege order is in de checkout terecht gekomen. Bestelling-ID: @cart_order

en: No countries found.
nl: Geen landen gevonden.

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
nl: E-mailbevestiging vereist in afrekening van anonieme klanten.

en: Coupon code
nl: Code van de coupon

en: I agree with the terms above
nl: ik ga akkoord met bovenstaande voorwaarden
