ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: You must enter a valid e-mail address.
pl: Należy wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Address
pl: Adres

en: Confirm e-mail address
pl: Potwierdź adres e-mail

en: Confirm password
pl: Potwierdzenie hasła
