ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Password
ro: Parola

en: You must enter a valid e-mail address.
ro: Trebuie sa introduci o adresa de e-mail validă.

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Saved addresses
ro: Adrese salvate

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
ro: Informaţiile legate de comandă vor fi trimise la adresa de e-mail mai jos menţionată.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
ro: <b>Adresă e-mail:</b> @email (<a href="!url">editează</a>)

en: Confirm password
ro: Confirmare parolă

en: Enter your billing address and information here.
ro: Introduceţi adresa şi datele de facturare aici.
