ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: You must enter a valid e-mail address.
sq: Duhet të jepni një adresë të vlefshme e-mail.

en: E-mail address
sq: Adresa e-mail

en: Confirm password
sq: Konfermo fjalëkalimin
