ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Username
uk: Користувач

en: Password
uk: Пароль

en: Terms and Conditions
uk: Умови користування

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Вам необхідно ввести дійсну e-mail адресу.

en: E-mail address
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Countries
uk: Країни

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Saved addresses
uk: Збережені адреси

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Apply to order
uk: Застосувати до замовлення

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
uk: Інформацію по вашому замовленню буде надіслано на адресу електронної пошти, з вашого облікового запису, наведену нижче.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
uk: <b>Адреса електронної пошти:</b> @email <a href="!url">змінити</a>

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: Passwords must match to proceed.
uk: Паролі мають збігатися.

en: New account details
uk: Деталі нового облікового запису

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
uk: <b>Не обов'язково.</b> Нові клієнти можуть самі обрати деталі облікового запису.<br />Якщо ви нічого не оберете, ми створимо їх для вас.

en: The e-mail address did not match.
uk: E-Mail адреса не збігається.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
uk: Обліковий запис із даним e-mail адресою вже існує. Усі дані, які Ви ввели, будуть ігноровані.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
uk: Ім'я користувача %name уже зайняте. Будь ласка введіть інше ім'я або залиште поле порожнім, для того, щоб у якості імені користувача був використаний e-mail адреса.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
uk: Паролі, які Ви ввели, не збігаються. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
uk: Дозволити анонімним покупцям указувати ім'я нового облікового запису.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
uk: Дозволити анонімним покупцям указувати пароль нового облікового запису.

en: Enter your billing address and information here.
uk: Введіть реквізити рахунку і іншу інформацію сюди.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
uk: Оформлене порожнє замовлення! ID замовлення: @cart_order

en: No countries found.
uk: Країни не знайдені

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
uk: Вимагати підтвердження по e-mail при оплаті для анонімних клієнтів.
