Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: none
bo: མེད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: in
bo: ནང་དུ་
