Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: none
bs: ništa

en: Import
bs: Uvezi

en: Order
bs: Poredak

en: in
bs: u
