Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: none
ca: cap

en: Import
ca: Importa

en: download
ca: descarrega

en: Order
ca: Ordre

en: Full name
ca: Nom complet

en: in
ca: a

en: Receipts
ca: Rebuts

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Completed
ca: Completat

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: View order
ca: Mostra la comanda

en: More info
ca: Més informació
