Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: none
cs: žádné

en: download
cs: stažení

en: Full name
cs: Celé jméno

en: in
cs: v

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Completed
cs: Dokončené

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Pay cash on delivery on pick-up.
cs: Platba hotově při doručení a předání.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
cs: Úhrada celé částky je předpokládána při převzetí zásilky nebo při vyzvednutí v obchodě.

en: Enter a desired delivery date:
cs: Vložte požadované datum doručení:

en: Fetch a shipping quote
cs: Zjisit přirážku za přepravu

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Declared value
cs: Deklarovaná hodnota

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: More info
cs: Více informací

en: Policy message
cs: Zpráva politiky

en: Help message shown at checkout.
cs: Nápovědný text, který se zobrazí u pokladny.
