Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: none
el: κανένα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Order
el: Σειρά

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: in
el: σε

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Pay cash on delivery on pick-up.
el: Πληρωμή με μετρητά κατά την παράδοση ή την παραλαβή.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
el: Πλήρης εξόφληση αναμένεται κατά την παράδοση ή πριν την παραλαβή από το κατάστημά μας.

en: Enter a desired delivery date:
el: Εισάγετε μία ημερομηνία παράδοσης που σας βολεύει καλύτερα:

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Policy message
el: Μήνυμα πολιτικής

en: Help message shown at checkout.
el: Μήνυμα βοήθειας που εμφανίζεται στην επικύρωση της παραγγελίας.
