Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: none
fi: ei yhtään

en: Import
fi: Tuo

en: download
fi: lataa

en: Order
fi: Järjestys

en: Full name
fi: Koko nimi

en: in
fi: sisällä

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Completed
fi: Valmis

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Pay cash on delivery on pick-up.
fi: Maksu postiennakolla.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
fi: Postiennakkomaksu suoritetaan lähetystä noudettaessa tai vastaanottajan ovella.

en: Enter a desired delivery date:
fi: Syötä toivottu toimituspäivämäärä:

en: Declared value
fi: Vakuutusarvo

en: View order
fi: Näytä tilaus

en: Delivery date
fi: Toimituspäivä

en: Live mode
fi: Live-tila
