Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: none
sv: ingen

en: Import
sv: Importera

en: download
sv: ladda ned

en: Order
sv: Ordning

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: in
sv: i

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Completed
sv: Slutförd

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Pay cash on delivery on pick-up.
sv: Betala kontant vid leverans eller upphämtning.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
sv: Hela betalningen förväntas vid leverans eller vid upphämtning.

en: Enter a desired delivery date:
sv: Mata in ett önskat leveransdatum:

en: Fetch a shipping quote
sv: Hämta en fraktoffert

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: Declared value
sv: Deklarerat värde

en: View order
sv: Visa beställning

en: More info
sv: Mer information

en: Policy message
sv: Meddelande om riktlinje

en: Help message shown at checkout.
sv: Hjälpmeddelande som visas i kassan.
