Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: none
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Order
th: เรียงตาม

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: in
th: ใน

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
