Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: none
da: ingen

en: Import
da: Importér

en: Order
da: Rækkefølge

en: Full name
da: Fulde navn

en: in
da: i

en: Receipts
da: Kvitteringer

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Completed
da: Gennemført

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Pay cash on delivery on pick-up.
da: Kontant betaling ved afhentning.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
da: Beløbet betales fuld ud ved levering eller før afhentning.

en: Enter a desired delivery date:
da: Ønsket leveringsdato:

en: Fetch a shipping quote
da: Indhent et fragt tilbud

en: Declared value
da: Opgivet værdi

en: View order
da: Vis ordre

en: Policy message
da: Politik

en: Help message shown at checkout.
da: Hjælpemeddelelse som vises ved checkout.

en: Delivery date
da: Leveringsdato
