Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: none
et: puudub

en: Import
et: Impordi

en: Order
et: Järjestus

en: Full name
et: Täisnimi

en: in
et: hulgas

en: Payment method
et: Makseviis

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: View order
et: Vaata tellimust
