Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: none
eu: bat ere ez

en: Import
eu: Inportatu

en: download
eu: deskargatu

en: Order
eu: Ordena

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Completed
eu: Osatuta

en: More info
eu: Informazio gehio
