Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: none
hi: कोई नहीं

en: Import
hi: आयात करें

en: Order
hi: क्रम

en: More info
hi: अधिक जानकारी
