Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: none
id: tidak ada

en: Import
id: Impor

en: Order
id: Urutan

en: Full name
id: Nama lengkap

en: in
id: dalam

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Completed
id: Selesai
