Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: none
lt: joks

en: Import
lt: Importuoti

en: download
lt: atsisiųsti

en: Order
lt: Tvarka

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Return payment method subtotal adjustments
lt: Sugrąžinti apmokėjimo būdo sumos koregavimus

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Pay cash on delivery on pick-up.
lt: Mokėti grynais pristaymo ar atsiėmimo metu.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lt: Pilnas mokėjimas laukiamas pristatymo ar atsiėmimo metu.

en: Enter a desired delivery date:
lt: Įveskite pageidaujama pristatymo datą:

en: Fetch a shipping quote
lt: Taikyti pristatymo kaina

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Declared value
lt: Deklaruojama vertė

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Policy message
lt: Politikos žinutė

en: Help message shown at checkout.
lt: Pagalbos žinutė rodoma mokėjimo metu.
