Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: none
lv: neviens

en: Import
lv: Importēt

en: download
lv: lejupielādes

en: Order
lv: Secība

en: before
lv: pirms

en: after
lv: pēc

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: in
lv: iekš

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lv: Par precēm jānorēķinās pilnībā pie preces saņemšanas.

en: Enter a desired delivery date:
lv: Ievadiet vēlamo piegādes laiku.

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu
