Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: none
ru: нет

en: Import
ru: Импортировать

en: download
ru: скачать

en: Order
ru: Порядок

en: before
ru: перед

en: after
ru: после

en: Full name
ru: Полное имя

en: in
ru: в

en: Receipts
ru: Квитанция

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Completed
ru: Завершено

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Pay cash on delivery on pick-up.
ru: Оплата наличными  при получении заказа

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
ru: Ожидается полная оплата при доставке либо при погрузке товара.

en: Enter a desired delivery date:
ru: Введите желаемую дату доставки:

en: Fetch a shipping quote
ru: Установить стоимость доставки

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Declared value
ru: Указанное значение

en: View order
ru: Просмотр заказа

en: Policy message
ru: Сообщение политики

en: Help message shown at checkout.
ru: Вспомогательное сообщение, показываемое при проверке.

en: Delivery date
ru: Дата доставки

en: Not completed!
ru: Не завершено!

en: delivery date
ru: Дата доставки
