Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: none
sk: žiadne

en: Import
sk: Importovať

en: download
sk: prevzatie

en: Order
sk: Poradie

en: Full name
sk: Celé meno

en: Receipts
sk: Potvrdenky

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Completed
sk: Ukončená

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Pay cash on delivery on pick-up.
sk: Platba na dobierku

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
sk: Celá platba sa vyplatí pri dodaní tovaru alebo pred jeho prevzatím.

en: Enter a desired delivery date:
sk: Zadajte požadovaný dátum dodania:

en: Declared value
sk: Deklarovaná hodnota

en: View order
sk: Zobraziť objednávku
