Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Order
te: క్రమం

en: Full name
te: పూర్తి పేరు
