Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: none
uk: немає

en: Import
uk: Імпортувати

en: download
uk: завантаження

en: Order
uk: Послідовність

en: before
uk: перед

en: after
uk: після

en: Full name
uk: Повна назва

en: in
uk: в

en: Receipts
uk: Квитанція

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Completed
uk: Завершено

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: bar
uk: бар

en: Pay cash on delivery on pick-up.
uk: Оплата готівкою після доставки до перевізника.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
uk: Повна оплата очікується після доставки або до отримання.

en: Enter a desired delivery date:
uk: Введіть бажану дату доставки:

en: Declared value
uk: Декларована вартість

en: View order
uk: Перегляд замовлення

en: More info
uk: Розширена інформація

en: Policy message
uk: Повідомлення з умовами

en: Help message shown at checkout.
uk: Довідкове повідомлення, показуване при оформленні замовлення.

en: Delivery date
uk: Дата доставки

en: Not completed!
uk: Не завершено!

en: Delivery phone
uk: Телефон отримувача

en: delivery date
uk: дата довозу
