Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: none
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Order
ar: الترتيب

en: in
ar: في

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: View order
ar: مشاهدة الطلب
