Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: none
be: няма

en: Import
be: Імпарт

en: Order
be: Парадак

en: Full name
be: Поўнае імя
