Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: none
bg: не

en: Import
bg: Импортирай

en: Order
bg: Поръчка

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: View order
bg: Виж поръчката

en: Policy message
bg: Политика

en: Help message shown at checkout.
bg: Помощ съобщение за поръчката.

en: Demo mode
bg: Тестов режим

en: Live mode
bg: Реален режим
