Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: none
cy: dim

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Order
cy: Trefn

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Payment method
cy: Dull taliad
