Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: none
es: ninguno

en: Import
es: Importar

en: download
es: descargar

en: Order
es: Pedido

en: Full name
es: Nombre completo

en: in
es: en

en: Receipts
es: Recibos

en: Payment method
es: Forma de pago

en: Completed
es: Completado

en: Return payment method subtotal adjustments
es: Ajustes del subtotal por la forma de reembolso

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Pay cash on delivery on pick-up.
es: Pago contra reembolso en la recogida.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
es: El pago completo debe hacerse a la entrega o antes de la recogida.

en: Enter a desired delivery date:
es: Indique la fecha de entrega deseada:

en: Fetch a shipping quote
es: Obtener un presupuesto de envío

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Declared value
es: Valor declarado

en: View order
es: Ver pedido

en: More info
es: Más info

en: Policy message
es: Mensaje de política

en: Help message shown at checkout.
es: Mensaje de ayuda que se muestra en la terminación de la compra.

en: Delivery date
es: Fecha de Despacho
