Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: none
fr: aucun(e)

en: Import
fr: Importer

en: download
fr: télécharger

en: Order
fr: Ordre

en: before
fr: avant

en: Full name
fr: Nom complet

en: in
fr: dans

en: Receipts
fr: Reçus

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Completed
fr: Terminé

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Pay cash on delivery on pick-up.
fr: Paiement comptant à l'enlèvement.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
fr: Paiement complet attendu à la livraison ou avant enlèvement.

en: Enter a desired delivery date:
fr: Entrer la date de livraison désirée:

en: Declared value
fr: Valeur déclarée

en: View order
fr: Voir la commande

en: More info
fr: En savoir plus
