Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: none
gl: ningún

en: Import
gl: Importar

en: Order
gl: Orde

en: Full name
gl: Nome completo

en: in
gl: en

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Completed
gl: Completado

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Declared value
gl: Activado ('@value')

en: More info
gl: Máis info
