Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: none
he: ללא

en: Import
he: יבוא

en: download
he: הורדה

en: Order
he: סידור

en: Full name
he: שם מלא

en: in
he: ב

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Completed
he: נשלם

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: View order
he: הצג הזמנה

en: More info
he: מידע נוסף
