Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: none
hr: ništa

en: Import
hr: Uvezi

en: Order
hr: Redoslijed

en: Full name
hr: Puno ime

en: in
hr: u

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
