Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ
