Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: none
oc: pas cap

en: Import
oc: Importar

en: Order
oc: Òrdre

en: Full name
oc: Nom complet

en: in
oc: dins
