Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: none
pl: brak

en: Import
pl: Importuj

en: download
pl: pobierz

en: Order
pl: Kolejność

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: in
pl: wśród

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Completed
pl: Zakończone

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Pay cash on delivery on pick-up.
pl: Płatne gotówką w dniu dostawy.

en: Enter a desired delivery date:
pl: Podaj oczekiwaną datę dostawy:

en: Fetch a shipping quote
pl: Pobierz sposób dostawy

en: View order
pl: Zobacz zamówienie

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Policy message
pl: Informacja dla klienta

en: Help message shown at checkout.
pl: Pomoc wyświetlana w trakcie realizacji zamówienia

en: Delivery date
pl: Data dostarczenia

en: Download and print
pl: Pobierz i wydrukuj

en: Check status
pl: Sprawdź status

en: Date of delivery:
pl: Data dostawy:

en: Receiver:
pl: Odbiorca:

en: Receiver phone:
pl: Numer telefonu odbiorcy:

en: Courier:
pl: Kurier:

en: Courier phone:
pl: Numer telefonu kuriera:

en: to 60 min. (Е1)
pl: do 60 min. (E1)

en: to 90 min. (Е2)
pl: do 90 min. (E2)

en: to 120 min. (Е3)
pl: do 120 min. (E3)

en: Phone format 08XXXXXXXX
pl: Format numeru telefonu: 08XXXXXXXX

en: Includes insurance.
pl: zawiera ubezpieczenie.

en: Delivery day
pl: Dzień dostawy

en: Prefered time
pl: Preferowana godzina

en: delivery date
pl: data dostawy
