Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: none
ro: nimic

en: Order
ro: Comandă

en: Full name
ro: Numele complet

en: in
ro: în

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Completed
ro: Finalizată

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
ro: Plata integrală trebuie efectuată înaintea livrări.

en: View order
ro: Vizualizează comanda

en: More info
ro: Mai multe informații

en: Delivery date
ro: Dată livrării

en: delivery date
ro: data livrării
