Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: none
tr: hiçbiri

en: Import
tr: İçeri aktar

en: download
tr: İndir

en: Order
tr: Sıralama

en: Full name
tr: Tam ad

en: in
tr: içinde

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Pay cash on delivery on pick-up.
tr: Teslimatta nakit ödeme.

en: Enter a desired delivery date:
tr: İstenilen teslim tarihi girin:

en: View order
tr: Siparişi görüntüle

en: Delivery date
tr: Teslim tarihi
