Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: none
vi: không có

en: Import
vi: Nhập vào

en: download
vi: tải xuống

en: Order
vi: Thứ tự

en: before
vi: trước

en: after
vi: sau

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Receipts
vi: Các biên lai

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Declared value
vi: Giá trị khai báo

en: View order
vi: Xem đơn hàng
