Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: none
fa: هیچ

en: Import
fa: ورود

en: Order
fa: سفارش

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Pay cash on delivery on pick-up.
fa: پرداخت نقدی هنگام تحویل در باربری

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
fa: پرداخت كامل پس از تحویل یا قبل از ارسال به باربری

en: Enter a desired delivery date:
fa: تاریخ تحویل مورد نظرتان را وارد کنید:

en: Ubercart - fulfillment
fa: آبركارت - اتمام

en: View order
fa: مشاهده سفارش

en: Policy message
fa: پیغام بیمه

en: Help message shown at checkout.
fa: پیام راهنمایی كه در هنگام بررسی نمایش داده می‌شود

en: Delivery date
fa: تاریخ تحویل
