Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: none
is: engin

en: Import
is: Flytja inn

en: Order
is: Pöntun

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Completed
is: Lokið

en: View order
is: Skoða pöntun
